top of page

Biz Kimiz?

Ağaca Dokunmayı Seviyoruz...

Neredeyse tüm oyuncakların plastikten üretildiği günümüzde bu durumun çocuklarımızın sağlığı üzerindeki zararlı etkisinin farkında olan UçanDaire ekibi olarak, tüm ürünlerimizi hammaddesi %100 ağaçtan oluşan mdf plakalardan üretiyoruz. Yarının gençleri için bugünün eğlenceli, öğretici ve yetenek geliştirici oyuncaklarını üretmekten mutluluk duyuyoruz. Her geçen gün ürün çeşitliliğimizi özgün tasarımlarımızla arttırıyoruz ve çocuklarımıza heyacanı sadece oyuncağın kutusunu açarken değil onu yaparken de hissettirmek istiyoruz.

Her ürünümüzü önceden hazırlanmış plakalar halinde kutuluyoruz. Ürünlerimizin montaj kitapçıklarında çocuklarınızla birlikte nasıl montaj yapacağınızı tarif ediyoruz, ayrıca ürün kutularında bulunan QR kod ile montaj videolarını izleme imkanı da sağlıyoruz. Ürünlerimizin ham ağaçtan oluşmaktadır, istenilirse boyanabilir. Amacımız, çocukların eğlenirken ince motor becerilerini ve birtakım kabiliyetlerini geliştirebilecekleri, meraklarını tetikleyen, aileleriyle ve arkadaşlarıyla bir arada oynayabilecekleri oyun ve oyuncaklar üretmektir. Özgün ruhlarını zenginleştirmek ve kendi fikirlerini oyuncağı üzerinde uygulama imkânı sağlamak hedefimizdir.

Ürünlerimizi İstanbul Bağcılarda bulunan tesisimizde tasarım ekibimiz ile tasarlayıp kalite kontrolu yaparak paketlemesini yapıyor ve siz değerli kullanıcılarımıza kargoluyoruz.

 

Firmamız iso 9001 sertifikasına sahiptir ayrıca ürünlerimizin CE belgelendirmesi mevcuttur.

bottom of page