top of page

Montaj Yapıyoruz

Montaj videolarımızı izleyerek kolay ve hızlıca oyuncaklarınızın montajını yapabilirsiniz.

Asansörlü Otopark

Asansörlü Otopark Montajı

Toplam 66 parçadan oluşan bu 3 katlı ve makara sistemi ile çalışan asansörü bulunan bu üründe ayrıca küçük bir helikopter hediyesi de bulunuyor.

6 yaş ve üzeri için uygun olan bu oyuncağın montajı çocuklarımızın motor kabiliyetlerini, el ve göz koordinasyonlarını geliştirirken aynı zamanda basit mekanik bilgileri de öğrenmelerini sağlıyor.

Tır Araç Rafı

Tır Araç Rafı Montajı

Toplam 84 parçadan oluşan ve 32 araç kapasitesi olan bu ürün küçük boy araçlar için raf olarak hazırlanmıştır ve duvara monte edilebilir.

3 yaş ve üzeri için uygun olan bu oyuncağın montajı çocuklarımızın motor kabiliyetlerini, el ve göz koordinasyonlarını geliştirirken aynı zamanda basit mekanik bilgileri de öğrenmelerini sağlıyor.

Lasti Atar Tabanca

Lastik Atar Tabanca

Toplam 18 parçadan oluşan bu oyuncak tabancanın şarjörü 5 lastiği aynı anda alabiliyor ve içinde hedef tahtası da bulunuyor.

6 yaş ve üzeri için uygun olan bu oyuncak ile atış yarışmaları sizleri bekliyor. 

Saat Kaç?

Saat Kaç? Montajı

Saat Kaç, saati okumayı öğretmek amacı ile tasarlanmış, ahşap üzerine kağıt kaplamadır.

Kendin Yap serimizin yeni üyesi Saat Kaç, sizin de küçük bir yardımınızla, çocuğunuzun rahatça kurabileceği basit bir çark mekanizması sayesinde çalışır. Yapıştırıcı gerektirmez. Kurulumu ürün üzerinde anlatılmıştır. Ayrıca QR kodu okutarak montaj videosunu da izleyerek kurulumu rahatça yapabileceğinizi biliyoruz.

bottom of page